smuteční oznámení

2. července 2012 v 14:28 | thea
Vzhledem k určitým nepříjemným okolnostem, o kterých se tu nechci nějak moc rozepisovat jsem se rozhodla mimojiné ukončit svou "éru blogování". I když se to nezdá, existovala jsem tu s miliardou různých blogů a přezdívek asi dva roky, což je pro člověka v mém věku hrozná doba.

Nějak zvlášť bych to nehrotila, kdyby mě ovšem nenapadlo rozjet tu pseudopetici, která se nachází o článek níže. Překvapilo mě, kolik lidí se do toho zapojilo a tímto děkuju všem za hlasování i za odkazování. Bylo by nefér, kdybych ji nechala jen tak ležet ladem a byla bych samozřejmě ráda, kdyby se toho někdo ujal, protože, i když mi to teď může být vlastně jedno, stíhají mě výčitky svědomí a omlouvám se, že končím takhle nečekaně. Nějak jsem s tím nepočítala. Každopádně, kdyby to chtěl někdo převzít, uvítala bych to. Případný zájemce o pokračování nechť se mi prosím ozve na mail

wastedyears@centrum.cz

Ráda vám předám heslo od blogu, případně se domluvíme, jestli budete chtít na stávající počet hlasů navázat jinde. Nejsem si jistá tím, že by se to toho někomu chtělo, ale pochopitelně bude lepší sem tu možnost dát.

No, to by bylo asi tak všechno. Ještě jednou se omlouvám. Kdyby někdo skutečně zájem projevil, bylo by dobré ozvat se mi do pátku, protože pak si nejsem jistá tím, jak budu moct na maily odpovídat.

Ještě jedna a poslední omluva a já tímto mizím.
 


Aktuální články

Reklama